h

Wijkbezoek Berkel-Enschot

19 februari 2014

Wijkbezoek Berkel-Enschot

Afgelopen zaterdag was het weer zover, onze afdeling SP Tilburg ging de wijk in. Dit keer bezochten we Berkel-Enschot. Weer of geen weer, onze vrijwilligers en kandidaten trokken langs de deuren om de belangrijkste speerpunten van de SP voor deze wijk over te dragen.

Het was duidelijk een geslaagd bezoek. De reacties waren erg positief! Men was zelfs verrast dat wij als SP de moeite nemen om langs te komen en ons inzetten voor de belangen van Berkel-Enschot. Woon je in Berkel-Enschot maar zijn we elkaar misgelopen afgelopen zaterdag? Hier kort onze speerpunten voor je wijk:

  1. De stadswinkel weer terug in Berkel-Enschot.
  2. De mensen uit Berkel-Enschot mogen zelf beslissingen nemen over hun straat, wijk en buurt.
  3. De gemeente moet het plan Koningsoord vlot gaan trekken. Inclusief de verbouwing en inrichting van het oude Trappetinnenklooster.
  4. Iedereen uit Berkel-Enschot krijgt de zorg, waar hij/zij recht op heeft.
  5. Het verduurzamen van alle woningen.

Reactie toevoegen

U bent hier